Ontex dynamicznie się rozwija i oddaje do użytku nową halę produkcyjną

Nowa hala produkcyjna należąca do firmy Ontex doczekała się swojego otwarcia. To właśnie o nią została rozbudowana fabryka zlokalizowana w Radomsku, która jak na razie jest jedynym zakładem przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate. 

Oddanie do użytku hali produkcyjnej wiąże się z zapotrzebowaniem na pracowników

Uruchomiono już dwie linie produkcyjne, a kolejna z nich rozpocznie swoją działalność jeszcze przed końcem tego roku. Pozwoli to na zauważalne zwiększenie mocy wytwórczych oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych. Hala posiada imponującą powierzchnię wynoszącą 41 000 m2, która stwarza spory potencjał do dalszego rozwoju firmy. Obecnie zatrudnia ona ponad 500 osób. Liczba ta wzrośnie, gdyż prowadzone są rekrutacje, których celem jest wyłonienie 150 pracowników, którzy będą realizowali swoje obowiązki w wybudowanym nie tak dawno obiekcie. Ontex to renomowany producent artykułów higienicznych dla dorosłych i dzieci, który funkcjonuje na międzynarodowym rynku. Przedstawiciele marki z optymizmem spoglądają w przyszłość wierząc, że kolejne lata przyniosą jej sporo sukcesów.   

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane