Onlybio.life planuje budowę hali produkcyjnej w Bydgoszczy

Onlybio.life wejdzie w posiadanie nowej hali produkcyjnej, w której znajdzie się także magazyn kontroli jakości i przestrzeń wydzielona do zarządzania produkcją. Tak kompleksowy charakter budynku pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i upewnienie się, że prowadzona w nim działalność będzie efektywna – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala produkcyjna pozwoli na wytwarzanie innowacyjnych produktów

Z czego wynika decyzja o realizacji tej inwestycji? Przede wszystkim z chęci poszerzenia i uatrakcyjnienia oferty marki. Oddanie do użytku wspomnianej hali pozwoli na uruchomienie produkcji linii kosmetyków o innowacyjnym charakterze, które zawierają nośniki z enkapsułowaną substancją aktywną. W ramach przedsięwzięcia zostaną przeprowadzone wszelkie niezbędne roboty ziemne i te mające na celu zagospodarowanie terenu. Powstaną miejsca parkingowe i plac manewrowy. Budynek będzie posiadał stalową konstrukcję i zostanie wyposażony w instalacje zewnętrzne i wewnętrzne. Onlybio.life to marka słynąca z produktów do pielęgnacji włosów, ciała i twarzy o naturalnym składzie, które można znaleźć w większości popularnych drogerii. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane