Omega Pilzno uruchomiła nowy magazyn dla marki Decathlon

Zaplecze logistyczne marki Decathlon powiększyło się właśnie o nowy magazyn. Obiekt znajduje się w Kutnie i jedynie 75 kilometrów dzieli go od należącej do firmy fabryki położonej w Brześciu Kujawskim, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie efektywności pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn zapewni ciągłość pracy fabryki

Nieruchomość posiada imponującą powierzchnię wynoszącą 12 441 m2. To w niej będą składowane komponenty wykorzystywane podczas produkcji rowerów, którą Decathlon zauważalnie zwiększył. W magazynie będą również przechowywane gotowe już jednoślady.  Niekwestionowanym atutem inwestycji jest jej lokalizacja nieopodal węzła autostrady A1. To właśnie ona będzie służyła do transportowania potrzebnych towarów. Obsługą obiektu zajmie się Omega Pilzno – wieloletni partner biznesowy marki, który oferuje kompleksowe usługi logistyczne. Należy do nich między innymi odbiór komponentów z portów w Gdańsku i Gdyni oraz dostawy just-in-time. Powierzenie tych czynności jednemu operatorowi pozwoli na zmniejszenie kosztów i ułatwi współpracę tych dwóch firm.  

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane