Oferujemy Państwu wynajem nowoczesnej hali za 3,8 Euro/mkw.

Oferujemy Państwu wynajem nowoczesnej hali o powierzchni wynoszącej od 4 000 mkw. do 6 500 mkw. Nieruchomość jest dostępna od zaraz i posiada atrakcyjne warunki najmu. Okolice Warszawy

Niskie stawki czynszu 3,8 Euro/mkw

Nasza hala dysponuje nowoczesną powierzchnią magazynową. Zapewniamy regały i szerokie korytarze o szerokości 3,1 m, oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w 4 sekcjach, a także instalację tryskaczy dla zapewnienia bezpieczeństwa. Dodatkowo, dostępne są punkty dostępowe z możliwością przekierowania ruchu. W hali znajdują się również kamery monitorujące każdą alejkę oraz plac rozładunkowy. Zapewniamy również 8 gniazd ładowania wózków litowo-jonowych o napięciu 230 V.

W przypadku wynajmu pełnej powierzchni 6 500 mkw., istnieje możliwość zamknięcia części hali ścianą, natomiast w przypadku wynajmu mniejszej powierzchni istnieje opcja rozdzielenia przestrzeni siatką.

Dodatkowo, istnieje możliwość wynajęcia małego biura w sąsiednim budynku lub wyłącznie samej hali, bez biura.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz ustalenia szczegółów dotyczących wynajmu tej atrakcyjnej nieruchomości.

Kontakt bezpośredni:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane