Ofama rozbuduje halę produkcyjną działu B+R

Spółka Ofama zadecydowała o rozbudowie hali produkcyjnej działu B+R. Dzięki temu przedsięwzięciu firma będzie mogła usprawnić wiele procesów logistycznych i rozpocząć wytwarzanie przenośnika wibracyjnego służącego do efektywnego transportu materiałów stałych – sypkich – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa hali zwiększy konkurencyjność firmy

Warto podkreślić, że powiększona hala będzie nie tylko miejscem produkcyjnym, ale i przestrzenią służącą do montażu i badania przenośników. Aktualnie w obiekcie znajdują się maszyny, przy pomocy których wykonywane są różne elementy konstrukcyjne urządzeń. W przyszłości te komponenty będą wędrować do nowej części budynku, gdzie rozpocznie się ich dalsza obróbka. Po tym nastąpi montaż i końcowy etap, czyli testy i próby nowych produktów. Kompleksowy charakter hali pozwoli na zaoszczędzenie czasu i optymalizację wielu zadań. Wiadomo już, że urośnie ona o niespełna 330 m2, co daje przedsiębiorstwu spore pole do popisu. Ofama to marka obecna na rynku od 1886 roku, która systematycznie rozwijała się i dokonywała ekspansji na kolejne rynki. Wszystko wskazuje na to, że to nie ostatnia inwestycja tego rodzaju, której się podjęła. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane