Odlewnia KAW-MET wybuduje nową halę magazynową i powiększy zaplecze produkcyjne

Odlewnia KAW-MET rozbuduje swoją halę produkcyjną w miejscowości Zadąbrowie, która zyska dodatkowe zaplecze magazynowe o powierzchni 990 m2. Warto podkreślić, że nie jest to jedyna inwestycja, którą planuje firma – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala magazynowa przyniesie liczne korzyści

Plany obejmują budowę nowej wolnostojącej hali magazynowej o wielkości przekraczającej 2000 m2. Zostanie wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje i całą infrastrukturę. Jej niepalna konstrukcja, blaszany dach i betonowa posadzka będą stanowiły gwarancję solidności i bezpieczeństwa. Realizacja tego przedsięwzięcia pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi dalszy rozwój marki. Dzięki niemu firma będzie mogła wdrożyć innowacyjną technologię uszlachetniania ciekłego żeliwa w formie odlewniczej. W rezultacie zwiększy swoją konkurencyjność i stanie się bardziej atrakcyjna w oczach klientów i kontrahentów. Odlewnia KAW-MET jest obecna na rynku już od 1981 roku i zajmuje się produkcją żeliwnych wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących i uniwersalnych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane