Oddano do użytku nowy magazyn zewnętrzny należący do JYSK

2021-10-27
Oddano do użytku nowy magazyn zewnętrzny należący do JYSK

Ukończono budowę magazynu zewnętrznego w Radomsku, który stanie się istotnym wsparciem dla Centrum Dystrybucji należącego do marki JYSK. Obiekt powstał w formule built–to–suit tak, by spełnić wszelkie oczekiwania swojego właściciela i dysponuje imponującą powierzchnią która sięga 54 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy magazyn pomoże zoptymalizować proces międzynarodowych dostaw

Inwestycja w dodatkową powierzchnię magazynową zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz optymalizacją dostaw. Budynek wyposażono w szereg rozwiązań zapewniających wygodę jego użytkowania oraz wzmocnienie wydajności energetycznej. Jego lokalizacja w niewielkiej odległości od Centrum Dystrybucyjnego przyczyni się do zredukowania emisji dwutlenku węgla, stanowiąc dla JYSK istotny element strategii zrównoważonego rozwoju. Nieopodal znajduje się także autostrada A1, kilka ważnych węzłów krajowych oraz drogi DK 42 i DK 91. Warto podkreślić, że inwestycja objęła również zagospodarowanie terenów wokół magazynu. Zasadzono drzewa, krzewy i stworzono łąkę kwietną z myślą o pszczołach. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU