Oddano do użytku nową halę produkcyjno-magazynową firmy Kombud Invest

Nowa inwestycja oddana do użytku. Hala produkcyjno-magazynowa Kombud Invest będąca częścią kompleksu Eko Park Radom to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Radomiu.- informuje JARTOM Real Estate

Oddanie obiektu magazynowo produkcyjnego do użytku

W Radomiu przy ul. Wrocławskiej powstała nowa siedziba spółki Kombud Invest oraz Zakładów Automatyki Kombud. Obiekt został właśnie oddany do użytku i składa się z hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 2,9 tys. mkw. oraz piętrowego budynku biurowego. Na dachu budynku zainstalowano panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżają comiesięczne koszty energii. Ponadto obiekt wyposażono w nowoczesną instalację grzewczo-wentylacyjną i klimatyzację. W budynku swoją siedzibę będą miały Zakłady Automatyki Kombud, spółka Kombud Invest oraz firma telekomunikacyjna Orange. Zakłady Kombud to dynamicznie rozwijająca się spółka będąca jedną z najważniejszych w Polsce firm w branży automatyki kolejowej. Z kolei spółka Kombud Invest wchodząca w skład grupy Kombud, zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami własnymi i dzierżawionymi oraz działalnością hotelową. Hala jest częścią większego kompleksu, czyli biurowca Eko Park Radom. To nowoczesny, imponujący swoim rozmiarem projekt, który łączy estetykę i funkcjonalność z technologicznym zaawansowaniem systemów przyjaznych dla środowiska, takich jak automatyczne sterowanie i monitorowanie systemami oświetlenia, chłodzenia, grzania, i wentylacji.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane