OL&D Poland powiększa swój magazyn we Wrocławiu i zyskuje kolejny w Gdańsku

OL&D Poland inwestuje w swoje zaplecze logistyczne i przygotowuje się do uruchomienia centrum dystrybucyjnego w Gdańsku. Znajdzie się ono w 7R City Park Airport Gdańsk, w bardzo dogodnej lokalizacji zapewniającej bezproblemowe połączenie komunikacyjne z Trójmiastem oraz portem lotniczym – informuje JARTOM Real Estate. 

Nie tylko Gdańsk, ale i większy magazyn we Wrocławiu

Przedsiębiorstwo postanowiło rozwijać się również na Dolnym Śląsku. Tym samym przeniesiono działalność do większego magazynu o powierzchni 4000 m2, który stanowi część obiektu MLP Wrocław. Ten położony w Mirkowie obiekt od centrum Wrocławia dzieli jedynie 14 km, a nieopodal przebiega droga ekspresowa S8. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z płynnie odbywającego się transportu. Skąd decyzja o takich inwestycjach? Przedstawiciele OL&D Poland jasno deklarują, że głównym celem jest integracja świadczonych usług oraz obniżenie kosztów ponoszonych przez klientów firmy. To również ważny krok na drodze do systematycznego wzmacniania pozycji marki w kluczowych regionach kraju. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane