OKNO-POL inwestuje w rozwój zaplecza produkcyjnego i buduje kolejną halę produkcyjną o powierzchni 3,3 tys. mkw.

2022-04-06
OKNO-POL inwestuje w rozwój zaplecza produkcyjnego i buduje kolejną halę produkcyjną o powierzchni 3,3 tys. mkw.

Producent stolarki okiennej oferujący innowacyjne rozwiązania dla budynków energooszczędnych i pasywnych buduje nową halę produkcyjną. Obiekt powstanie w miejscowości Mników w woj. małopolskim i będzie liczył 3,3 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

Producent stolarki otworowej OKNO-POL inwestuje w rozwój i rozbudowuje zaplecze produkcyjne. Aby sprostać wymogom rynku oraz zapewnić terminowość dostaw również w okresach wzmożonego popytu producent buduje kolejną halę produkcyjną. Tym razem wybór padł na woj. małopolskie i miejscowość Mników. To tam powstanie hala o powierzchni 3,3 tys. mkw. w której produkowane będą okna, drzwi aluminiowe i przesuwne, ściany słupowo-ryglowe oraz rolety i drzwi garażowe. OKNO-POL to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, która oferuje kompleksowe rozwiązania dla budynków energooszczędnych i pasywnych. Nowa hala pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz wprowadzić do niej nowy asortyment.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU