OBI przedłuża najem magazynu w P3 Łodź I

OBI wciąż będzie kontynuować działalność w magazynie o imponującej powierzchni przekraczającej 50 596 m2. Sieć marketów budowlanych ma do swojej dyspozycji cały obiekt, który położony jest na terenie parku P3 Łódź I – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn wynajmowany od wielu lat

Warto podkreślić, że marka już od wielu lat wynajmuje wspomnianą nieruchomość. Pełni ona funkcję głównego magazynu i to właśnie tam składowane są wszystkie artykuły, które można nabyć w marketach budowlanych w 41 miastach w Polsce. Uzyskała certyfikat BREEAM na poziomie Very Good, a jej istotnym atutem jest lokalizacja. Park P3 Łódź I znajduje się tuż przy autostradzie A2. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. Zaledwie 20 km dzieli go od centrum miasta, a 27 km od portu lotniczego. Nic więc dziwnego, że firma jest zadowolona z zajmowanego magazynu i nie planuje przeprowadzki. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny P3.

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane