Nysa i Brzeg pozyskały ważnego inwestora. Wybudowane zostaną tam liczne hale produkcyjno – magazynowe

2022-04-25
Nysa i Brzeg pozyskały ważnego inwestora. Wybudowane zostaną tam liczne hale produkcyjno – magazynowe

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna wkrótce rozrośnie się aż o siedem nowych hal o charakterze produkcyjno – magazynowym. Wszystko dzięki umowie, którą władze miast Nysa i Brzeg podpisały z firmą IC-L Ingenieur Consulting Langenhagen, pozyskując tym samym ważnego inwestora – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hal istotnym impulsem dla lokalnego rynku pracy oraz rozwoju gospodarczego 

Całe przedsięwzięcie wpisuje się w realizowaną na terenie województwa strategię biznesową kładącą nacisk na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Nowe hale produkcyjne będą stanowiły znakomite miejsce do prowadzenia działalności wytwórczej, a ich umiejscowienie w obszarze Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Projekt cechuje imponująca dynamika, dlatego zgodnie z przyjętymi planami, już w najbliższym czasie rozpoczną się przygotowania do ogłoszenia przetargu, który pozwoli wyłonić generalnego wykonawcę inwestycji. Wielu czeka na ten moment z niecierpliwością.   

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU