Nowy zakład w podstrefie ekonomicznej w Kraśniku. Co będzie tam wytwarzane?

2022-04-12
Nowy zakład w podstrefie ekonomicznej w Kraśniku. Co będzie tam wytwarzane?

W Kraśniku otwarty zostanie nowy zakład, w którym wytwarzane będą kiełki oraz owoce i warzywa liofizowane. Docelowo w fabryce zatrudnienie znajdzie około 30 osób. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Kraśniku

Przedsiębiorca z Lublina "Dobrodziey s.c" zakupił 1,7 ha działkę na terenie podstrefy ekonomicznej w Kraśniku i planuje wybudować tam nowoczesny zakład produkujący kiełki i żywność liofizowaną. Inwestor zdecydował się na otwarcie zakładu w Kraśniku ze względu na status specjalnej strefy ekonomicznej oraz związane z nim ulgi podatkowe. Ponadto działka, którą zakupił inwestor, jest w pełni uzbrojona, co pozwala na szybkie i sprawne rozpoczęcie realizacji projektu. To kolejna tego typu inwestycja w Kraśniku. W marcu ub. roku spółka Heron zajmująca się robotyką zakupiła działkę na terenie strefy, a w kwietniu u.b. na ten sam ruch zdecydowała się firma z branży meblowej. Inwestycje te to duża szansa na rozwój gospodarczy regionu oraz rynku pracy w Kraśniku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU