Nowy zakład w Lublinie? Miasto pozwala na budowę fabryki karmy dla psów i kotów.

2022-05-02
Nowy zakład w Lublinie? Miasto pozwala na budowę fabryki karmy dla psów i kotów.

Nowa inwestycja w Lublinie, czyli budowa fabryki karmy dla zwierząt domowych, spotkała się ze sprzeciwem i protestami ze strony mieszkańców. Po zbadaniu sprawy Urząd Miasta udzielił pozytywnej decyzji środowiskowej i pozwolił na budowę fabryki w mieście. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa hali produkcyjnej w Lublinie

Plany inwestycyjne spółki PetRepublic spotkały się ze sprzeciwem ze strony mieszkańców okolicznych terenów. Inwestor planuje wybudować w Lublinie nową fabrykę karmy mokrej dla zwierząt domowych. Mieszkańcy okolicznych zabudować obawiali się fetoru oraz innych niedogodności związanych z prowadzeniem tego typu działalności w okolicy ich miejsca zamieszkania. Inwestor gwarantuje jednak, że fabryka nie będzie emitować żadnych przykrych zapachów, gdyż do produkcji karm będą wykorzystywane jedynie surowce dozwolone do obróbki przez prawo Unii Europejskiej. Decyzja środowiskowa wydana przez miasto nie jest prawomocna. Może być zaskarżona przez mieszkańców. Jeśli decyzja nie zostanie zaskarżona i się uprawomocni, inwestor będzie mógł starać się o kolejne dokumenty, w tym o pozwolenie na budowę zakładu. Fabryka, którą planuje wybudować PetRepublic ma składać się z hali produkcyjno-magazynowej wraz z częścią biurową i socjalną.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30-letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU