Nowy zakład produkcyjny powstanie w województwie podlaskim. Wybuduje go Unibep

Firma Unibep wcieli się w rolę generalnego wykonawcy i wybuduje nowy zakład produkcyjny dla branży spożywczej. Powstanie on w województwie podlaskim, a jego wartość wyniesie 93,45 mln złotych – informuje JARTOM Real Estate. 

Fabryka zostanie oddana do użytku w 2025 roku

W ramach podpisanej umowy Unibep przygotuje projekt, a następnie na jego podstawie wybuduje nieruchomość. Ta będzie składała się z części o charakterze produkcyjno – usługowym, a także z powierzchni administracyjno – socjalnej. Tak kompleksowy charakter zakładu pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne zarządzanie. Firma zadba również o całą niezbędną infrastrukturę techniczną, aby korzystanie z obiektu było komfortowe. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac, inwestycja powinna zostać zakończona w drugim kwartale 2025 roku. Czy rzeczywiście tak się stanie? Pozostaje nam śledzić dalsze losy tego przedsięwzięcia, by uzyskać odpowiedź na to pytanie. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane