Nowy zakład produkcji w Bytomiu - ostatnia szansa na zakup działki w strefie ekonomicznej

Bytomska Strefa Ekonomiczna cieszy się sporym zainteresowaniem inwestorów i jest prawie w pełni zapełniona. - informuje JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu działki pod budowę zakładu produkcyjnego

Inwestorzy sukcesywnie zajmowali działki na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Hakuby w Bytomiu. Teraz dostępnych gruntów już praktycznie brak, gdyż po ostatniej transakcji wolna została tylko jedna działa. Bytomska Strefa Ekonomiczna powstała na terenach po kopalni Powstańców Śląskich w 2015 roku. Otwarcie pierwszego zakładu na tym terenie miało miejsce dopiero po trzech latach. Był to zakład produkcji paneli do bram garażowych Epco Polska. Następnie na terenie BSE powstały fabryki Cora Lighting, Domgos 2, Dominopack i KoRo Riw. Przedostatnią, liczącą 2,3 ha działkę na terenie Bytomskiej Strefy Ekonomicznej zakupiła firma AND sp. z o.o. Kwota transakcji opiewała na aż 2,2 mln zł. AND planuje wybudować  na zakupionym gruncie halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 5 tys. mkw. W zakładzie pracę ma znaleźć kilkadziesiąt osób. Wartość całej inwestycji szacuje się na kwotę około 18 mln zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane