Nowy zakład firmy Newly Weds Foods w Kutnie — rekrutacja na kilkadziesiąt stanowisk

Amerykańska firma Newly Weds Foods buduje nowy zakład w Kutnie i planuje zatrudnić kilkadziesiąt osób. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Kutnie

Firma, która zainwestuje w Kutnie to amerykańska firmy z branży spożywczej Newly Weds Foods. To światowy lider w produkcji składników żywności, dostarczający produkty dla gastronomii i przemysłu spożywczego w ponad 90 krajach. Firma posiada aż 29 fabryk na całym świecie i zatrudnia łącznie ponad 5500 osób. Fabryka w Kutnie powstanie na 8-hektarowej działce przy ul. Ekonomicznej i zajmie około 13,5 tys. mkw. Zakład ma zostać oddany do użytku w pierwszym kwartale przyszłego roku i początkowo zatrudnić 80 osób. Rekrutacja na różne stanowiska, takie jak operatorzy, mechanicy, elektromechanicy oraz pracownicy biurowi, rozpocznie się wczesną jesienią bieżącego roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane