Nowy skład materiałów wybuchowych na poziomie 900 w kopalni „Zofiówka”

Kopalnia Zofiówka wzbogaciła się o nową inwestycję na poziomie 900. Powstał tam skład materiałów wybuchowych, który umożliwia bezpieczne przechowywanie i wydawanie tych materiałów. - informuje JARTOM Real Estate

Bezpieczne składowanie materiałów wybuchowych na poziomie 900 kopalni „Zofiówka”

Jest to ważna inwestycja dla górnictwa, umożliwiająca bezpieczne przechowywanie i wydawanie materiałów wybuchowych, a także skrócenie czasu dojścia do miejsc, gdzie wykonuje się prace strzałowe. Konieczność budowy składu na tym poziomie wynikała z potrzeby dostarczania środków strzałowych do różnych rejonów kopalni. Dotychczasowy skład na poziomie 705 wydłużał transport materiałów wybuchowych, dlatego powstała potrzeba budowy nowego składu. W trakcie prac budowlanych dużym wyzwaniem było przystosowanie 638 metrów wydrążonych wyrobisk oraz odpowiednie wyposażenie składu, w sposób umożliwiający spełnienie wszelkich wymogów Polskiej Normy oraz obowiązujących przepisów prawa. Nowy skład będzie obsługiwał ruch zarówno z kopalni Zofiówka, jak i z kopalni Bzie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane