Nowy park logistyczny zostanie wybudowany nieopodal Łodzi. Inwestorem Newport Logistics Fund

2022-06-14
Nowy park logistyczny zostanie wybudowany nieopodal Łodzi. Inwestorem Newport Logistics Fund

Newport Logistics Fund słynący z inwestowania w magazyny przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu. Jest nim budowa nowego centrum logistycznego zlokalizowanego w okolicy Łodzi, które będzie warte około 37 milionów Euro i stanie się pierwszą tego rodzaju inwestycją marki na terenie Polski – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowany park logistyczny znalazł już pierwszego najemcę

Nieruchomość będzie posiadała powierzchnię sięgającą 32 000 m2, która zostanie podzielona między dwa budynki. Powstanie w Lućmierzu, który znajduje się w centralnej części kraju, co stanowi spory atut, gdyż jest gwarancją usprawnienia wielu procesów logistycznych i czerpania korzyści z płynnego i dobrze zoptymalizowanego transportu. Obiekt będzie przyjazny środowisku i certyfikowany w systemie BREEAM. Nie dziwi więc fakt, że na długo przed oddaniem do użytku, znalazł już pierwszego najemcę. Jest nim jeden z największych dostawców przesyłek w Europie, firma DPD, która uruchomi tam swoją sortownię. Przedstawiciele Newport Logistics Fund nie kryją, że całe przedsięwzięcie jest podyktowane rosnącym zapotrzebowaniem na wysokiej klasy magazyny, które można obserwować już od kilku lat. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU