Nowy park logistyczny należący do Accolade oddany do użytku. Kim są najemcy?

Dobiegła końca budowa nowego parku logistycznego należącego do Accolade. Obiekt, który został już oddany do użytku, znajduje się w Elblągu i jest najnowocześniejszym magazynem klasy A w tamtejszym regionie – informuje JARTOM Real Estate. 

Park logistyczny z kompletem najemców

Nieruchomość posiada powierzchnię wynoszącą 20 000 m2. Warto podkreślić, że została ona w całości wynajęta. Do budynku wprowadzą się dwie firmy. Pierwsza z nich to Flex, niemiecki producent elektronarzędzi, który dynamicznie rozwija się w Polsce. Druga to DPD – firma kurierska, od wielu lat prężnie działająca na międzynarodowym rynku. Dodatkowe zaplecze z pewnością pozwoli im na usprawnienie procesów logistycznych oraz zoptymalizowanie działalności. Nie jest to pierwszy tego rodzaju projekt realizowany przez Accolade. W portfolio grupy znajdują się także nieruchomości zlokalizowane w Szczecinie i Koszalinie. Wybór Elbląga wydaje się więc zrozumiały pod względem strategicznym, zaowocuje bowiem umocnieniem rynkowej pozycji marki na północy kraju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane