Nowy najemca w parku logistycznym 7R Park Poznań West

Znana firma oferująca kompleksowe usługi transportowe i logistyczne zdecydowała się na nawiązanie współpracy z deweloperem i zarządcą 7R. To operator logistyczny Poltrakt, który wynajął dużą halę w świetnie skomunikowanym obiekcie 7R Park Poznań West. - informuje JARTOM Real Estate

Duża hala magazynowa na wynajem

Firma Poltrakt wynajęła liczącą 8,2 tys. mkw halę magazynową w nowoczesnym obiekcie logistycznym 7R Park Poznań West znajdującym się w Tarnowie Podgórnym. Obiekt ten leży jedynie 22 km na zachód od centrum Poznania i 8 km od drogi S11. Lokalizacja ta umożliwia sprawną logistykę, zarówno do klientów krajowych, jak i zagranicznych, co jest szczególnie ważne dla podmiotów działających w branży transportowej. 7R Park Poznań West oferuje aż 55 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni przystosowanej pod magazyny lub lekką produkcję.
Deweloper 7R nieustannie rozwija swoje portfolio i inwestuje w nowe projekty magazynowe i przemysłowe. Hale na wynajem 7R oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane