Nowy najemca w parku Hillwood Targówek

2021-08-31
Nowy najemca w parku Hillwood Targówek

Firma Trumph Huettinger wynajęła aż 17 tys. mkw powierzchni magazynowej w nowoczesnym parku Hillwood Targówek. Obiekt został wybrany ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację, która pozwoli usprawnić procesy logistyczne oraz udoskonalić łańcuch dostaw. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem powierzchni w parku magazynowym pod Warszawą

Firma Trumpf Huettinger to renomowany producent i dystrybutor maszyn i laserów wykorzystywanych w produkcji elektroniki. Firma zatrudnia około 15 tysięcy osób w swoich fabrykach i oddziałach zlokalizowanych na całym świecie. Poza Polską firma działa m.in. na terenie Szwajcarii, Niemiec, Austrii, USA, Meksyku, Chin i Japonii. Rozwój działalności oraz dynamiczny wzrost produkcji spowodował, że producent zmuszony był do wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej. Wybór padł na park Hillwood Targówek, który poszczycić może się bardzo atrakcyjną lokalizacją. Nowa hala pozwoli firmie na usprawnienie procesów logistycznych oraz udoskonalenie łańcucha dostaw, co z pewnością przełoży się na zyski i dalszy rozwój działalności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU