Nowy najemca w REINO Park Sosnowiec I. MSS Poland wynajmie aż 3,5 tys. mkw. w obiekcie.

2022-02-18
Nowy najemca w REINO Park Sosnowiec I. MSS Poland wynajmie aż 3,5 tys. mkw. w obiekcie.

Firma działająca w branży energetycznej MSS Poland zdecydowała się wynająć 3,5 tys. mkw w parku logistycznym Reino Park Sosnowiec I. Nowy najemca wprowadził się do nowej hali na początku 2022 roku.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna dla firmy z branży energetycznej

MSS Poland to spółka córka pochodzącej z Wielkiej Brytanii grupy Bryden Capital, która jest jednym z liderów branży energetycznej. W związku z intensywnym rozwojem działalności w naszym kraju firma zdecydowała się podpisać umowę najmu hali produkcyjnej w obiekcie logistycznym Reino Park Sosnowiec I. W obiekcie wytwarzane będą produkty elektryczne dla przemysłu stosowane w energetyce. Nowy najemca wprowadził się do sosnowieckiego parku logistycznego na początku 2022 roku. Obiekt doskonale spełnia wszelkie wymogi produkcyjne stawiane przez MSS Poland, a także jest świetnie skomunikowany. Ponadto rynek pracy w regionie jest wysoko wykwalifikowany, co pozwoli na szybkie uruchomienie produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU