Nowy najemca w MLP Pruszków II. To producent kabli i przewodów TKD Polska.

Deweloper MLP Group podpisał kolejną umowę wynajmu hali magazynowej. w jednym ze swoich flagowych obiektów. Tym razem na współpracę z tym deweloperem i zarządcą wysokiej klasy nieruchomości komercyjnych zdecydowała się firma TKD Polska. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem hali w nowoczesnym kompleksie logistycznym z certyfikatem BREEAM

Umowa najmu pomiędzy producentem kabli przewodów TKD Polska a MLP Group dotyczy hali magazynowej o powierzchni 2,8 tys. mkw w obiekcie MLP Pruszków II. Ten park logistyczny położony jest w okolicach Warszawy, niespełna 5 km od Pruszkowa. To największy tego typu kompleks w regionie oferujący aż 393 tys. mkw. powierzchni na wynajem. Część budynków należących do parku posiada prestiżowy certyfikat BREEAM. Właśnie ze względu na te liczne zalety firma TKD Polska wybrała należący do dewelopera park i zdecydowała się na współpracę. W hali magazynowej przechowywany będzie pełen asortyment firmy, a więc m.in. kable, przewody, osprzęt i systemy kablowe.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane