Nowy najemca w MLP Pruszków II. Jaka firma zdecydowała się na wynajem hali w tym obiekcie?

Nowy najemca wprowadza się do centrum logistycznego MLP Pruszków II. To Logmaster, czyli firma o silnej pozycji w branży logistycznej działająca na rynku już od 1993 roku. - informuje JARTOM Real Estate

Hala magazynowa na wynajem w świetnej lokalizacji

Firma logistyczna Logmaster zdecydowała się na wynajęcie hali liczącej aż 6,5 tys. mkw znajdującej się w jednym z największych parków logistycznych w regionie, czyli w parku MLP Pruszków II. Przestrzeń wynajęta przez Logmaster zostanie przystosowana do prowadzenia w niej działalności magazynowej i logistycznej. Ponadto, dla większego komfortu pracowników, hala zostanie doświetlona naturalnych światłem. Park logistyczny MLP Pruszków II poszczycić może się wysokim standardem wykonania i zastosowaniem licznych rozwiązań proekologicznych gwarantowanymi przez certyfikację BREEAM. To nowoczesny obiekt położony pod Warszawą, w gminie Brwinów, w odległości około 5 km od Pruszkowa. Docelowo powierzchnia parku wynosić będzie aż 393 tys. mkw.
Wszystkie magazyny do wynajęcia MLP Group oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane