Nowy najemca w MLP Poznań- firma Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. wynajęła 6 tys. mkw powierzchni magazynowo-biurowej

2020-12-14
Nowy najemca w MLP Poznań- firma Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. wynajęła 6 tys. mkw powierzchni magazynowo-biurowej

Firma Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni w MLP Poznań, nowoczesnym parku magazynowym zlokalizowanym w miejscowości Koninko, miejscowości leżącej około 16 km pod Poznaniem - informuje JARTOM Real Estate. 
Spółka Pneuhage Serwis Opon zdecydowała się na wynajem hali w MLP Poznań ze względu na atrakcyjną lokalizację, wysoką jakość wykończenia oraz możliwość indywidualnego dostosowania wynajmowanej powierzchni do potrzeb klienta.  
Nowy najemca zajmie około 6 tys. mkw. powierzchni, z czego 5,7 tys. mkw. zostanie przeznaczone na magazyn, a 225 mkw. na cele biurowo-socjalne. Przekazanie hali zostało zaplanowane na styczeń 2021 r.  
Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się specjalistą w dziedzinie ogumienia oraz felg stalowych i aluminiowych. Jest dystrybutorem opon renomowanych marek, takich jak Dunlop, Falken, Firestone, Fulda, czy Bridgestone. Nowa hala znacząco zwiększy możliwości magazynowe spółki oraz pozwoli na unowocześnienie łańcucha dostaw. 


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU