Nowy najemca w Fortress Logistics Park Bydgoszcz. To właściciel jednej z sieci sklepów spożywczych.

Sieć sklepów spożywczych Stokrotka dynamicznie rozwija działalność, otwierając co roku 100 nowych sklepów. Aby sprostać tak szybkiemu tempu rozwoju, niezbędna jest silna i rozbudowana sieć logistyczno-magazynowa. Dlatego, w ubiegłym miesiącu, Stokrotka postanowiła wynająć nową halę magazynową w Białymstoku. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem powierzchni magazynowej w nowoczesnym parku logistycznym

Sieć handlowa Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie. Obecnie posiada aż 900 sklepów spożywczych rozsianych po całym kraju. Sieć rozwija się niezwykle dynamicznie, konsekwentnie otwierając nowe sklepy oraz rozbudowując i modernizując już działające placówki. Ze względu na tak szybki rozwój działalności i sukcesywne otwieranie około 100 nowych sklepów rocznie sieć potrzebuje silnie rozbudowanego i efektywnego systemu logistycznego. Z tego względu Stokrotka buduje i otwiera nowe magazyny, które będą w stanie zaopatrzyć sklepy sieci zlokalizowane w całej Polsce. Niedawno Stokrotka wynajęła nowy magazyn o powierzchni 6,3 tys. mkw w centrum logistycznym Fortress Logistics Park Bydgoszcz w Bydgoszczy. To nowoczesna, przystosowana do potrzeb najemcy przestrzeń, która umożliwi efektywne magazynowanie oraz pozwoli na usprawnienie procesów logistycznych w obrębie firmy. Ponadto część magazynu stanowić będzie hala chłodni, niezbędna w przypadku firmy z branży spożywczej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane