Nowy najemca w Diamond Business Park w Gliwicach. Czym zajmuje się FLYTRONIC S.A.?

W lutym polska firma inżynieryjna FLYTRONIC S.A. wprowadziła się do Diamond Business Park w Gliwicach. Zajęła tam liczącą 4 tys. mkw. powierzchni halę magazynową. - informuje JARTOM Real Estate

Hala magazynowa w nowoczesnym parku magazynowym na Śląsku

FLYTRONIC S.A. to polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją bezzałogowych systemów powietrznych. Rozwiązania technologiczne z zakresu informatyki i elektroniki proponowane przez firmę są innowacyjne na skalę światową, co zapewnia producentowi silną pozycję na rynku. Firma zdecydowała się na wynajem powierzchni w Diamond Business Park w Gliwicach, ponieważ dotychczasowa hala magazynowa była za mała. Nowa lokalizacja pozwoli na dalszy rozwój potencjału firmy. Obiekt, w którym znajduje się wynajęta przez FLYTRONIC S.A. hala to nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy z wydzielonymi strefami biurowymi o łącznej powierzchni 55 tys. mkw. Lokalizacja parku jest bardzo korzystna, gdyż znajduje się on w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, blisko autostrad A4 i A1. Górny Śląsk przyciąga w ostatnim czasie dużo inwestorów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, co służy rozwojowi gospodarczemu regionu. Zaraz po Warszawie, Śląsk jest najważniejszym ośrodkiem magazynowym w Polsce. JARTOM Real Estate oferuje wolne hale magazynowe w parku magazynowym Diamond Business Park w Gliwicach.

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane