Nowy najemca w Diamond Business Park Ursus. To znana amerykańska firma kosmetyczna.

2022-04-11
Nowy najemca w Diamond Business Park Ursus. To znana amerykańska firma kosmetyczna.

Diamond Business Park Ursus wzbogacił się o nowego najemcę. To popularna i ciesząca się renomą firma kosmetyczna pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, dokładnie z Teksasu. Jak dużą przestrzeń magazynową zajmie nowy najemca i dlaczego zdecydował się na wybór tego obiektu logistycznego?- informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum dystrybucyjne Mary Kay

W centrum logistycznym Diamond Business Park Ursus pojawił się nowy najemca. To amerykańska firma Mary Kay z branży sprzedaży bezpośredniej, oferująca kosmetyki pielęgnacyjne, makijażowe oraz zapachy. Firma swoją działalność rozpoczęła już w latach 60. ubiegłego wieku od uruchomienia pierwszego salonu beauty by Mary Kay w Dallas w Teksasie. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija, poszerzając asortyment oraz tworząc własne, innowacyjne receptury kosmetyków. Firma działa m.in. na Litwie, w Polsce oraz w Australii. Rozwój firmy w Polsce skłonił ją do wynajęcia kolejnego obiektu logistycznego na terenie naszego kraju. Wybór padł na Warszawę i nowoczesne centrum Diamond Business Park Ursus, które doskonale spełniało lokalizacyjne oraz jakościowe wymogi najemcy. Głównym atutem obiektu jest bezpośrednie sąsiedztwo głównych węzłów komunikacyjnych, takich jak trasa A2, czy S8. Firma zdecydowała się podpisać umowę najmu hali magazynowo-biurowej liczącej 1,8 mkw. powierzchni, w której powstanie centrum dystrybucyjne firmy obsługujące region Mazowsza.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU