Nowy najemca w 7R City Flex Warsaw Airport I

2021-04-28
Nowy najemca w 7R City Flex Warsaw Airport I

Adara, prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku kosmetycznym, zdecydowała się na wynajem powierzchni magazynowej w obiekcie 7R City Flex Warsaw Airport I.- informuje JARTOM Real Estate.

Powierzchnia magazynowo-biurowa na wynajem

Adara działa na rynku od 1987 roku i specjalizuje się w dostarczaniu surowców chemicznych dla przemysłu kosmetycznego i farmacji. Firma zdecydowała się podpisać umowę najmu hali  w parku logistycznym 7R City Flex Warsaw Airport I ze względu na rozwój firmy oraz zwiększające się portfolio produktów. Powierzchnia wynajętej przestrzeni magazynowo-biurowej wynosi 800 mkw. Obiekt 7R City Flex Warsaw Airport I to budynek klasy A, który doceniany jest przez najemców głównie ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz wysoką jakość świadczonych usług. Park logistyczny zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Okęcie oraz ma bezpośredni dostęp do drogi ekspresowej S2. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate świadczy usługi doradcze w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości magazynowych takich jak e-commerce, usługi logistyczne oraz halach pod produkcję.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU