Nowy magazyn o imponującej powierzchni powstał w Czeladzi. Inwestorem spółka OTCF

Dobiegła końca budowa magazynu należącego do spółki OTCF. Obiekt powstał w Czeladzi i posiada powierzchnię przekraczającą 40 000 m2, która zapewnia spory potencjał oraz komfortowe warunki prowadzenia działalności – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn funkcjonuje w oparciu o zaawansowane technologie

Nieruchomość powstała tak, by w pełni odpowiadać oczekiwaniom swoich użytkowników. Wdrożono szereg rozwiązań bazujących na zaawansowanych technologiach, głównie na automatyzacji, dzięki czemu magazyn jest nowoczesny i posiada wysoki standard. To sposób na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz optymalizację pracy. Inwestor upewnił się również, że nieruchomość będzie przyjazna środowisku i personelowi, który będzie w niej realizował rozmaite obowiązki zawodowe. OTCF to spółka do której należą liczne marki sportowe, takie jak: 4F, Outhorn, Under Armour czy 4F Fuel. Na rynku funkcjonuje już od 1995 roku, nieustannie się rozwijając i poszerzając swoją ofertę. Wiele wskazuje na to, że wspomniane centrum dystrybucyjne nie jest ostatnią inwestycją tego rodzaju.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.

JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane