Nowy magazyn o imponującej powierzchni owocem współpracy L-Shop-Team i MLP Group

2022-08-04
Nowy magazyn o imponującej powierzchni owocem współpracy L-Shop-Team i MLP Group

Dobiegła końca budowa nowoczesnego magazynu, za którą odpowiedzialny był deweloper MLP Group. Obiekt powstał w niemieckim mieście Unna, na terenach poprzemysłowych i został przekazany spółce L-Shop-Team, która uruchomi tam swoją siedzibę – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn o kompleksowym charakterze, dopasowany do potrzeb właściciela

Nieruchomość imponuje swoimi rozmiarami oraz kompleksowym charakterem, który pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Powierzchnię podzielono tak, aby prowadzenie tam działalności było efektywne i komfortowe zarazem. Aż 52 000 m2 przeznaczono na magazyny, w których wdrożono rozwiązania ułatwiające późniejszą automatyzację określonych zadań. W budynku nie zabraknie również części administracyjnej oraz socjalnej. Przewidziano nawet powstanie kawiarni i przestrzeni sprzyjającej relaksowi, co sprawia, że inwestycja wpisuje się we współczesne trendy. Zadbano o to, by obiekt był przyjazny środowisku i energooszczędny. Na parkingach znalazły się ładowarki dedykowane rowerom i samochodom elektrycznym, a na dachach zostanie umieszczona instalacja fotowoltaiczna. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny MLP Group. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU