Nowy magazyn należący do sieci Stokrotka już funkcjonuje

2022-07-28
Nowy magazyn należący do sieci Stokrotka już funkcjonuje

Wybudowany w Lublinie magazyn należący do sieci sklepów spożywczych Stokrotka został oddany do użytku. Celem inwestycji jest usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz położenie nacisku na rozwój działalności marki w sektorze handlu internetowego – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów 

Coraz większe grono konsumentów docenia komfort jaki zapewniają zakupy online. Aby sprostać oczekiwaniom rynku, Stokrotka postanowiła zadbać o jeszcze szybsze i bardziej efektywne realizowanie zamówień internetowych. To właśnie w nowym magazynie będą składowane i kompletowane produkty, które następnie zostaną przekazane kurierom i dostarczone do wybranych przez kupujących miejsc. Obiekt będzie w pełni przystosowany do przechowywania świeżych artykułów spożywczych takich jak: nabiał, owoce, warzywa, sery, ryby, pieczywo czy mięso. Warto podkreślić, że w przypadku zamówień o wartości przekraczającej sto złotych koszt dostawy wyniesie jedynie symboliczną złotówkę. Jest to więc atrakcyjne rozwiązanie, które pozwoli klientom na zaoszczędzenie sporej ilości czasu oraz pieniędzy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU