Nowy magazyn należący do firmy Semicon oddany do użytku

2022-07-08
Nowy magazyn należący do firmy Semicon oddany do użytku

Firma Semicon powiększyła swoje zaplecze logistyczne o nowy magazyn, który został wybudowany w Warszawie. W drugiej połowie czerwca odbyło się przeniesienie wszelkich niezbędnych towarów i sprzętów konieczne do uruchomienia obiektu, w związku z czym na około tydzień wstrzymano realizację zamówień – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn w bardzo dobrej lokalizacji

Nieruchomość dzieli niewielka odległość od głównej siedziby przedsiębiorstwa, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy oraz oszczędność czasu. Marka dysponuje także specjalnym działem produkcyjnym w którym montowane są elektroniczne płytki, oraz działami konwertingu materiałów i szablonów SMT, co w połączeniu z magazynem stanowi sieć połączonych ze sobą, znakomicie funkcjonujących komórek. Semicon jest jednym z wiodących dystrybutorów akcesoriów i aparatury pomiarowej oraz szeroko pojętych podzespołów elektronicznych, który świadczy usługi EMS. Zaufanie klientów oraz ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży to jedne z największych atutów firmy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU