Nowy magazyn centralny Polskiej Grupy Supermarketów w Jawczycach rozpoczął swoją działalność

2021-03-02
Nowy magazyn centralny Polskiej Grupy Supermarketów w Jawczycach rozpoczął swoją działalność

Dobiegła końca inwestycja polegająca na budowie nowego magazynu centralnego Polskiej Grupy Supermarketów. Obiekt i wchodzące w jego skład hale magazynowe pozwolą na składowanie znacznie większych ilości towarów oraz na istotne usprawnienie procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Magazynowanie artykułów EKO

Każdego dnia liczba wysyłanych kontenerów i palet będzie większa, co przełoży się na generowanie większych zysków i realizowanie zamówień na szerszą skalę. Obecnie trwają prace mające na celu przeniesienie do nieruchomości centrali biurowej. Umożliwi to zoptymalizowanie działań administracyjnych i obniżenie kosztów. Warto podkreślić, że PGS stara się również o uzyskanie certyfikatu EKO dla swojego nowego magazynu. Jest on niezbędny do dystrybuowania produktów ekologicznych, na które rynkowe zapotrzebowanie dynamicznie rośnie. Jeżeli obiekt uzyska ten certyfikat, będzie on stanowił oficjalne potwierdzenie najwyższych standardów higienicznych i jakościowych oraz otworzy drzwi do magazynowania artykułów EKO. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU