Nowy magazyn Hellmann w Strykowie

2022-06-06
Nowy magazyn Hellmann w Strykowie

Niemiecka firma świadcząca kompleksowe usługi logistyczne Hellmann otwiera kolejny już magazyn w Strykowie w woj. łódzkim. To strategiczna dla firmy lokalizacja, pozwalająca na sprawną i szybką logistykę towarów dzięki bezpośredniej bliskości autostrad A1 i A2 oraz obecności nocnego terminalu przeładunkowego.- informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w rozwój działalności logistycznej

Nowy obiekt liczy aż 6 tys. mkw i pozwoli firmie na podwojenie możliwości przeładunkowych w Strykowie, co jest szczególnie ważne w warunkach zwiększającego się na usługi logistyczne popytu. To właśnie Stryków jest dla Hellmann strategiczną z punktu widzenia operacyjnego lokalizacją, obsługującą zarówno krajowe, jak i międzynarodowe przewozy całopojazdowe i drobnicowe. Położenie Strykowa w sąsiedztwie skrzyżowania autostrad A1 i A2 oraz funkcjonowanie na miejscu nocnego terminalu przeładunkowego umożliwia sprawną i szybką realizację procesów logistycznych. Rozbudowa magazynów w Strykowie z pewnością przyczyni się do rozwoju relacji biznesowych z nowymi klientami oraz utrzymania wysokiej jakości usług oferowanych stałym klientom.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU