Nowy kompleks magazynowy CTP pod Częstochową

CTP, największy deweloper i właściciel nieruchomości magazynowo-przemysłowych w Europie, kontynuuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. Grupa planuje zainwestować w nowy kompleks magazynowy w okolicach Częstochowy, co stanowi kolejny krok w jej ekspansji na terenie Polski. - informuje JARTOM Real Estate

CTP nadal rozszerza swoją obecność na polskim rynku nieruchomości magazynowych

CTP, największy deweloper i właściciel nieruchomości magazynowo-przemysłowych w Europie, planuje zainwestować w nowy kompleks magazynowy pod Częstochową. Inwestycja obejmować będzie dwie duże hale o łącznej powierzchni najmu 98 tys. mkw. Nowy projekt CTP, czyli będzie nosił nazwę CTPark Częstochowa i powstanie w miejscowości Lgota. Wybudowany zostanie na działce położonej tuż obok zjazdu z autostrady A1, co umożliwi sprawną logistykę zarówno na północ, jak i południe kraju. W związku z inwestycją utworzone zostaną nowe miejsca pracy. Obecnie CTP to największy pod względem powierzchni najmu brutto deweloper hal magazynowo-produkcyjnych w Europie. Firma jest obecna na polskim rynku od 2021 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wyszukując nowoczesne magazyny dla swoich Klientów JARTOM Real Estate opracowuje narzędzia ułatwiające Klientom podejmowanie strategicznych decyzji w zakresie najmu, sprzedaży lub budowy hal.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane