Nowy inwestor wybuduje magazyn w Bystrzycy Kłodzkiej

Strefa ekonomiczna w Bystrzycy Kłodzkiej powiększy się o nowy magazyn. Obiekt będzie należał do firmy Hamacher Logistik, która prowadzi działalność z zakresu logistyki i spedycji i specjalizuje się w usługach door – to – door – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa magazynu szansą dla lokalnego rynku pracy

Rozpoczęły się już prace budowlane. Hala magazynowa powstanie na działce o powierzchni 6 hektarów, a jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z przyjętym harmonogramem, zostanie oddana do użytku już w przyszłym roku. Nie da się ukryć, że to inwestycja korzystna dla obu stron. Firma, która zdecydowała się prowadzić działalność na terenie strefy ekonomicznej, może liczyć na wiele udogodnień i funkcjonowanie w otoczeniu, które sprzyja rozwijaniu biznesu. Z kolei lokalny rynek pracy zyska impuls w postaci utworzenia nowych etatów. Hamacher Logistik to marka obecna na europejskim rynku od wielu lat. Ceni sobie dynamiczny rozwój, dlatego można przypuszczać, że to nie ostatnie takie przedsięwzięcie, które realizuje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane