Nowy inwestor wybuduje halę produkcyjną w Strefie Przemysłowej II w Jaworznie

2021-05-19
Nowy inwestor wybuduje halę produkcyjną w Strefie Przemysłowej II w Jaworznie

Firma Krantrak – Hiab Śląsk nabyła grunty o powierzchni 8000 m2, które znajdują się na terenie Strefy Przemysłowej II w Jaworznie. To tam przedsiębiorstwo wybuduje halę o charakterze produkcyjno – usługowym wraz z częścią magazynową oraz zapleczem socjalnym i administracyjno – biurowym – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa nowej siedziby firmy przyniesie wiele korzyści

Wybudowana hala produkcyjno – usługowa będzie posiadała metraż sięgający 1000 m2, a tuż obok niej powstanie specjalny plac manewrowy służący do testowania pojazdów. Kompleksowy charakter obiektu umożliwi usprawnienie procesów logistycznych, efektywne zarządzanie placówką oraz poszerzenie zakresu działalności firmy. Przedstawiciele Krantrak – Hiab Śląsk widzą bowiem szanse na to, aby w nowej nieruchomości zająć się także zabudową urządzeń na podwoziach samochodów ciężarowych. To wszystko sprawi, że firma stanie się bardziej konkurencyjna i zacznie realizować zlecenia obejmujące dużo więcej, niż serwisowanie pojazdów. Lokalizacja w Jaworznie ułatwi obsługę klientów z Małopolski i Śląska. Zgodnie z przyjętymi planami, koszt inwestycji wyniesie 3,6 mln złotych. Na tym przedsięwzięciu skorzysta także lokalna gospodarka, gdyż Krantrak – Hiab Śląsk planuje utworzenie nowych stanowisk pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU