Nowy inwestor w Szczecienie. GARO planuje zatrudnienie aż 300 osób.

W Szczecinie wybudowana zostanie nowa fabryka, w której produkowane będą ładowarki do samochodów elektrycznych. Inwestor, czyli skandynawska firma GARO, w związku z otwarciem fabryki planuje zatrudnienie aż 300 pracowników. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej fabryki w Szczecinie — rozwój regionu oraz nowe miejsca pracy

Nowa fabryka GARO powstanie w Szczecinie na działce przy ulicy Kadmowej. Koszt inwestycji wyniesie około 40 mln złotych. Przedsięwzięcie zakłada budowę nowoczesnego obiektu produkcyjno-magazynowego wraz z częścią biurową oraz niezbędną infrastrukturą. Obiekt zajmować będzie 15 tys. mkw. powierzchni i będzie neutralny w kontekście śladu węglowego dzięki wyposażeniu w panele fotowoltaiczne i pompy ciepła. Fabryka ma rozpocząć produkcję już w lipcu 2023 roku. Planowo z zakład będzie wytwarzał aż 20 tys. stacji ładowania pojazdów elektrycznych tygodniowo.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane