Nowy inwestor w Polsce. Heilind Electronics Europe otwiera pierwszy w naszym kraju magazyn.

2022-08-26
Nowy inwestor w Polsce. Heilind Electronics Europe otwiera pierwszy w naszym kraju magazyn.

Nowy inwestor ściąga do Polski. Jeden z wiodących międzynarodowych dystrybutorów złączy wtykowych i komponentów elektromechanicznych planuje otworzyć w naszym kraju nowoczesny magazyn, który będzie kluczowy ze względu na intensywną ekspansję firmy na nowych rynkach europejskich. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy inwestor w Polsce

Heilind Electronics Europe, będący liderem na rynku dystrybucji złączy wtykowych i komponentów elektromechanicznych, podjął decyzję o wynajęciu i otwarciu pierwszego w Polsce magazynu. Wybór padł na Mysłowice w woj. śląskim., a konkretniej na nowoczesny kompleks magazynowo-logistyczny Hillwood Mysłowice. Uruchomienie pierwszego w naszym kraju magazynu Heilind jest wynikiem ekspansji nowych europejskich rynków przez dystrybutora. Lokalizacja parku pozwala na sprawną logistykę i dystrybucję w obrębie naszego kraju, a także sąsiadujących krajów UE.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU