Nowy inwestor w Pleszewie. To firma zajmująca się obróbką metali WRO-STAL.

2022-05-09
Nowy inwestor w Pleszewie. To firma zajmująca się obróbką metali WRO-STAL.

Do Pleszewa w woj. wielkopolskim wkracza nowy inwestor. To polska firma specjalizująca się wytwarzaniu i obróbce części z metalu oraz tworzyw sztucznych WRO-STAL. Jakie plany inwestycyjne ma firma i co nowa inwestycja oznacza dla regionu?- informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład obróbki metalu

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna poinformowała o udzieleniu wsparcia dla firmy WRO-STAL sp. z o.o. specjalizującej się w wytwarzaniu części z metali i tworzyw sztucznych oraz produkcji prototypów i produkcji niskonakładowej. Dzięki udzielonemu wsparciu firma wybuduje w Pleszewie nowy zakład obróbki metalu. To świetna wiadomość dla regionu, gdyż nowa inwestycja oznacza nowe miejsca pracy, zarówno w zakładzie jak i w firmach współpracujących, a także większe wpływy do budżetu gminy. Firma WRO-STAL cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów działających w wielu sektorach gospodarki. Wszystko to dzięki wysokiej jakości świadczonych usług gwarantowanych przez nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wykwalifikowaną kadrę. WRO-STAL oferuje kompleksowe usługi związane z obróbką metali takie jak toczenie, frezowanie, gwintowanie, wiercenie, cięcie i spawanie. Odbiorcami produktów gotowych są głównie firmy z branży automotive, RTV i AGD, tekstylnej, a także elektrycznej. Zakład obróbki metalu w Pleszewie kosztować będzie około 2,3 mln zł, a jego otwarcie zaplanowane jest już na kwiecień 2023 roku. Inwestycja zakłada budowę hali przemysłowej wraz z infrastrukturą zaopatrzoną w nowoczesny układ załadunkowo-rozładowczy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Różnorodność magazynów i hal produkcyjnych z całej Polski sprawia, że w hale zaopatrują się u nas międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy bez względu na rodzaj produktów i wymogi przechowania lub produkcji.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU