Nowy inwestor w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym — to polski producent środków czystości Dexter

Jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy zakład produkcyjny polskiej firmy Dexter specjalizującej się w produkcji środków higienicznych. Obiekt powstanie na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego i z pewnością będzie miał pozytywny wpływ na ożywienie gospodarcze regionu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład produkcyjny w Bydgoszczy

Producent środków higienicznych oraz czystości Dexter działa na polskim rynku już od 1994 roku. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w Celu, przy obwodnicy Bydgoszczy. W związku z rozwojem działalności oraz niesłabnącym popytem na produkty firmy Dexter zdecydował się na budowę nowego zakładu produkcyjnego. Powstanie on w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, na 1 ha działce przy ul. Dziatkiewicza. Inwestycja zakłada budowę nowoczesnej hali produkcyjnej z zapleczem magazynowym oraz odrębnego budynku biurowego. Nowy zakład umożliwi producentowi zwiększenie skali produkcji, a także skróci czas dostaw do klientów firmy. Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny to liczący 290 ha obszar oferujący działki inwestycyjne zarówno na sprzedaż, jak i dzierżawę. Obecnie na terenie parku dostępnych jest ok. 62 ha wolnej przestrzeni. Inwestorzy, który zdecydują się na budowę i otwarcie zakładów na terenie parku, mają zapewniony dostęp do mediów, w tym energii cieplnej. Część firm, która działa na terenie BPPT, uzyskała zwolnienie w podatku dochodowym w ramach objęcia działalności Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane