Nowy hub logistyczny w Gdańsku. Kuehne+Nagel otwiera centrum przeładunkowe w pobliżu terminalu kontenerowego DCT.

Kuehne+Nagel otwiera nowe centrum przeładunkowe w Gdańsku. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu terminalu kontenerowego DCT, co umożliwi sprawną obsługę towarów przypływających do Polski największymi statkami oceanicznymi na świecie. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum przeładunkowe w Gdańsku

Otwarcie nowego centrum przeładunkowego w Gdańsku przez operatora logistycznego Kuehne+Nagel stanowi ważny krok w rozwoju infrastruktury logistycznej na polskim wybrzeżu. Obiekt o powierzchni ponad 3,3 tys. mkw będzie obsługiwać operacje morskie i drogowe, zapewniając rozwiązania multi-modalne do krajów bałtyckich. Dzięki integracji z europejską siecią drobnicową Kuehne+Nagel magazyn będzie zapewniał codzienną dystrybucję towarów do lokalnych i europejskich hubów. Zespół pracujący w nowym centrum przeładunkowym będzie odpowiedzialny za obsługę zarówno towarów kończących podróż w Polsce, jak i tych przeładowywanych z kontenerów morskich. Co więcej, oferowane będą także dodatkowe usługi, takie jak paletowanie, etykietowanie i sortowanie. Otwarcie nowego centrum logistycznego w Gdańsku przez Kuehne+Nagel jest istotnym wydarzeniem dla branży logistycznej na polskim wybrzeżu, przyczyniając się do dalszego rozwoju i umacniania pozycji Polski jako ważnego ośrodka handlowego w Europie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wieloletnie doświadczenie JARTOM Real Estate w działalności związanej z nieruchomościami magazynowymi, duża skuteczność działania oraz imponująco długa lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych usług, jak i dużym doświadczeniu w kontaktach z Klientami.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane