Nowy deweloper na rynku logistycznym. LCube wybuduje nowoczesną powierzchnię magazynową

2021-07-23
Nowy deweloper na rynku logistycznym. LCube wybuduje nowoczesną powierzchnię magazynową

Firma LCube podjęła decyzję o poszerzeniu profilu swojej działalności i zainwestowaniu w budowę obiektów oferujących nowoczesną powierzchnię magazynową wysokiej jakości. Pierwszym krokiem na drodze do realizacji przyjętej strategii będzie powstanie parku przemysłowo – magazynowego zlokalizowanego w Jasionce nieopodal Rzeszowa – informuje JARTOM Real Estate.

Hale magazynowe wysokiej klasy

Wybudowane hale magazynowe wchodzące w skład kompleksu będą posiadały łączną powierzchnię sięgającą 5700 m2. Będzie to pierwszy etap realizacji inwestycji, który zaowocuje oddaniem nieruchomości do użytku jeszcze w trzecim kwartale bieżącego roku. Zgodnie z przyjętymi planami, drugi etap przewiduje powstanie dodatkowych 19 000 m2 powierzchni magazynowej. Jednym z największych atutów obiektu będzie jego lokalizacja w niewielkiej odległości od lotniska. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zagwarantuje możliwość cieszenia się płynnym transportem. LCube cechuje elastyczne podejście do klientów, otwartość na wdrażanie nowoczesnych technologii oraz umiejętność dostrzegania rynkowych potrzeb i szybkiego na nie reagowania. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU