Nowy Park Logistyczny w Małaszewiczach

2021-10-05
Nowy Park Logistyczny w Małaszewiczach

W Małaszewiczach postwanie nowy Park Logistyczny. Inwestycja realizowana będzie przez PKP Polskie Linie Kolejowe we współpracy ze spółką Cargotor i pozwoli na zwiększenie możliwości przepustowych na przejściu granicznym na trasie Nowego Jedwabnego Szlaku łączącego Azję z Europą. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy Park Logistyczny w Małaszewiczach

Nowy obiekt umożliwi zwiększenie obrotu towarowego prowadzonego pomiędzy Europą a Azją. To bardzo ważna inwestycja z punktu widzenia gospodarki oraz konkurencyjności naszego kraju na arenie międzynarodowej. Park Logistyczny Małaszewicze będzie najnowocześniejszym i największym hubem przeładunkowym w Europie. Powstanie on na terenie gmin Terespol, Zalesie i Piszczac, które stanowią kluczowe miejsce na trasie Nowego Jedwabnego Szlaku, który łączy Azję z Europą. Przez nowy hub przeładunkowy będą przechodzić towary transportowane koleją z Chin, Japonii czy Korei Południowej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.

https://www.nm.pl/artykul/powstanie-park-logistyczny-w-malaszewiczach,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU