Nowoczesny zakład produkcyjny Wielton w Wieluniu - krok naprzód w rozwoju firmy

Producent naczep Wielton oddał do użytkowania kolejny nowoczesny zakład produkcyjny w Wieluniu. Obiekt ten pozwoli firmie zwiększyć swoje moce wytwórcze oraz elastycznie dostosowywać się do zmieniających się trendów na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład Wielton w Wieluniu

Grupa Wielton, będąca trzecim największym producentem naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie, stale rozbudowuje i modernizuje swoje zakłady produkcyjne, a nowy zakład nr 3 w Wieluniu jest tego najlepszym przykładem. Obiekt został niedawno oddany do użytku. To zautomatyzowany i zrobotyzowany zakład, który składa się z pięciu wydziałów produkcyjnych. Jest on wyposażonych w nowoczesne maszyny i roboty, które znacznie usprawniają procesy produkcyjne i wydajność. Budowa nowej fabryki Wielton była niezbędna, aby umożliwić dalszy rozwój firmy i zwiększenie produkcji. Obecnie Wielton skupia się na personalizacji oferowanego asortymentu, aby jeszcze bardziej elastycznie reagować na wymagania rynku i klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane