Nowoczesny zakład produkcyjny IGLOTEX w Skórczu- inwestycja o wartości 190 mln zł

2021-01-08
Nowoczesny zakład produkcyjny IGLOTEX w Skórczu- inwestycja o wartości 190 mln zł

Grupa IGLOTEX uruchomiła nowy zakład produkcyjny w Skórczu. Wartość całej inwestycji, czyli nowoczesnej fabryki wraz z oddziałem dystrybucyjnym, wyniosła 190 mln zł.-informuje JARTOM Real Estate. 
W nowej fabryce IGLOTEX, lidera żywności mrożonej w Polsce, zatrudnienie znalazło 700 osób. Hala produkcyjna powstała przy ulicy Leśnej w Skórczu, na miejscu zakładu IGLOTEX’u, który spłonął w ubiegłym roku. Nowo wybudowany obiekt to jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Europie, wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane systemy automatyzacji i robotyzacji. 
Na terenie inwestycji znajduje się kompleks specjalistycznych hal produkcyjnych i magazynowych, oddział dystrybucyjny oraz część biurowo-socjalna. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 24,4 tys. mkw. 
Nowa fabryka wyposażona została w 6 linii produkcyjnych, wytwarzających mrożone produkty na rynek polski oraz na eksport. Linie technologiczne zostały zaprojektowane według technologii Lean Industry 4.0, która pozwala na skuteczne i efektywne zarządzanie produkcją oraz szybkie wprowadzanie zmian w razie potrzeby.  Zakład produkcyjny w Skórczu będzie w stanie wyprodukować 38 tys. ton produktów rocznie. JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU