Nowoczesny obiekt logistyczno – magazynowy kupiony przez Macquarie Asset Management

2022-06-07
Nowoczesny obiekt logistyczno – magazynowy kupiony przez Macquarie Asset Management

Sfinalizowano transakcję, w wyniku której firma Macquarie Asset Management nabyła znajdujący się na etapie budowy obiekt o charakterze logistyczno – magazynowym. Nieruchomość zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku jednak już teraz wiadomo, że będzie jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych funkcjonujących na terenie Europy – informuje JARTOM Real Estate.

Zautomatyzowane magazyny i znakomita lokalizacja

Nieruchomość będzie posiadała imponującą powierzchnię, która wyniesie 60 000 m2 i będzie przyjazna środowisku dzięki szeregowi proekologicznych rozwiązań. Energię pozyska z baterii słonecznych, a wdrożenie rozwiązań z zakresu automatyzacji pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy. Niekwestionowanym atutem budynku jest jego lokalizacja tuż przy drodze ekspresowej S8, która łączy północno – wschodnią i centralną część kraju. Dzięki temu transport może odbywać się płynnie, bez większych problemów. Nie dziwi więc fakt, że wszystkie dostępne magazyny zostały już wynajęte przez Żabkę. To z pewnością pozwoli marce prowadzić działalność na jeszcze szerszą skalę. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU