Nowoczesny magazyn dla Archiwum Narodowego

2021-05-14
Nowoczesny magazyn dla Archiwum Narodowego

W maju rozpoczęła się budowa nowoczesnego magazynu, w którym przechowywane będą zbiory Archiwum Narodowego. Obiekt powstanie w Nowym Sączu i składać się będzie z nowoczesnej części magazynowej oraz strefy biurowej wraz z salą konferencyjną, czytelnią oraz salą wystaw. - informuje JARTOM Real Estate.

Budownictwo energooszczędne 

Archiwum Narodowe buduje nową siedzibę na działce przekazanej przez władze miasta przy ulicy 29 Listopada w Nowym Sączu. Projekt inwestycji zakłada budowę dwukondygnacyjnego budynku składającego się z nowoczesnego magazynu, w którym będą przechowywane zbiory, a także z przeszklonej części biurowej wraz z czytelnią, galerią wystaw, salą edukacyjną oraz salą konferencyjną. Całość inwestycji wyniesie 31 mln brutto i zostanie sfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Przy budowie obiektu zostaną zastosowane energooszczędne technologie, takie jak pompy gruntowe i powietrzne, oraz nowoczesne systemy zapewniające pasywność strefy magazynowej. Planowany odbiór obiektu przypada na grudzień 2023 roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU